خواب اصحاب کهف - √ سیاه نامه

√ سیاه نامه

سمفونی ســـــیاه مشق های یک صادق

 
خواب اصحاب کهف
به قــــلم : محمدصادق - ساعت ٧:٤۳ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳٩٠/٧/۱
 

مدتی ست جناب قذافی  از سوراخی به سوراخه دیگری  فرار میکند تا گیر انقلابیون نیافتند.

 

 

معلوم  نیست تا کی میتونه مخفی بمونه و کی قراره چهره مبارکشو برای انقلابیون رونمایی کنه. شاید هم مثل صدام چندی بعد اونو توی یک چاه با مو و ریش بلند پیدا کنند. یک دکتر بفرستند بالای سرش که بگرده تو ریشهاش که یه موقع بمب اتم توی موهاش جاسازی نکرده باشه.آخرش هم یه محاکمه سوری برگزار کردند که خودشون هم نفهمیدند به چی محکومش کردند و فرستادنش بالا دار  بدونه اینکه ازجنایت های جنگ با ایران از اون سوال بشه.

من باور نمیکنم کسی که ادم ها رو گروه گروه زنده به گور میکرد وقتی امریکا به کشورش خمله کرد حتی یک تیر هم شلیک نکرد (فقط یک موشک زد به پایگاه امریکایی ها توی کویت که احتمالا یکی دیگه زده به اسم اون تموم شد) .من باور نمیکنم اونی که آویزون شد  صدام بوده.

همون بلایی که ظاهرا  سره صدام اومد سر معمر خان هم میاد با این تفاوت که ناتو و ارتش امریکا دنبالش نیستند و انقلابیون دنبالش هستند و اگر گیرشون بیافته احتمالا قلفتی پوستشو میکنن.

جالب میشه اگر یک نفر که بیش از 30 سال ناپدید شده پیدا بشه . جالب میشه وقتی که ایشون رو پیدا کردن متوجه بشیم که از اتفاقات 30 سال خبری نداشتند . حالا کی میخواد توضیح بده ..... کی به کیه ...

بعد ار یک مدت که از آزادی گذشت میگن : این خودشو اسیر جا زده اصلا اسیر نبوده

یک عده میگن : کی گفته تو لیبی بوده  تو ایران بوده الکی گفتن لیبی . میگن :......

 

شاید هم مثل اصحاب کهف از خدا بخواد که اونو بخواب ببره تا ......

 

یادم نمیاد کسی رو که زمانه بیش تر از 30 سال  در زندان بوده . اگر درست گفته باشم ماندلا 27 سال را در زندان گذرانده که در چند مقطع بوده . خودمون هم یک فرمانده  اسیر داشتیم به نام لشکری که بعد از 17 سال اسارت با بیش از 3000 عراقی تعویض شد و برگشت .اما قدرش را ندونستیم و پرید.

 

پا نوشت : ...

 

 

 

 

 


 
comment پاکت نظرات ()
 
 
 پیامک