تمشک طلایی . خرمگس بلورین - √ سیاه نامه

√ سیاه نامه

سمفونی ســـــیاه مشق های یک صادق

 
تمشک طلایی . خرمگس بلورین
به قــــلم : محمدصادق - ساعت ۱:۱٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸٩/۱٢/۱٠
 

تمشک . خوش مزه ست. ترش و شیرین.فکر نمیکنم کسی از اون بدش بیاد (بجوز بعضی ها که از موز هم بدشون میاد چه برسه به تمشک)

اگر به کسی تمشک بدهند ناراحت نمیشه ولی اگر به اون جایزه تمشک فستیوال کن رو بدن حتما ناراحت میشه .

هر سال بعد از اینکه تندیس جشنواره با احترام تقدیم میشه به بهترین ها تندیس جشنواره هم از نوع تمشک تقدیم میشه به بدترین ها اما آیا تا حالا کسی به دادگاه شکایت کرده که اینها خجالت نمیکشن که به من توهین میکنند و صد جور حرفه دیگه.حالا اگر جشنواره فجر در روز آخر تمشک طلایی – یا ما میتونیم اسم دیگری برایش پیدا کنیم مثلا جوراب طلایی یا خرمگس بلورین- اضافه می کرد چه اتفاقی میافتاد . حتما شکایت میکرد اگر داخل جواب نمیگرفت به دادگاه های بین المللی شکایت میکرد میگفت ما اینجا آزاذی نداریم  اینجا به حقوق دیگران احترام نمیگذاریم و جلوی جمع به همدیگر تمشک یا خرمگس هدیه میدهند .اگر زن باشد که حتما رگ فمینیستیش گل میکنه و میگه اینجا به زنها اهمیتی نمیدهند من اگر تو هالیوود بودم حتما نیکول کیدمن میشدم .بعد هم در یک روز بارانی که رعد و برقی وحشتناک میزند از شدت افسردگی خودش را حلق آویز میکند .

عده جمع میشوند تا راه اون مرحوم یا بقول خودشون شهید فرهنگ رو ادامه بدهند و یک ان جی او تشکیل میدهند و شعار این موسسه رو میگذارند (تمشک من رو پس بگیر)

خلاصه به جایی میرسه که باعث میشه جشنواره های دیگر هم تمشک رو بردارند و هم انکار کنند که تا مدتی پیش تمشک جایزه میدادند .

اما قبل از اینکه تمشک رو تحریم کنید یک تمشک به این بازیگر گرامی بدهید چون هر وقت این بازیگر رو میبینم نمیدونم چرا بدجوری یاد تمشک میافتم

ممنون .اینجای دلم مونده بود. دقیقا اینـــــجا.

 


 
comment پاکت نظرات ()
 
 
 پیامک